Następne


Studio Polaków - z Krakowa - Głośnej sprawy końca nie widać!

12 Wejścia
Zeus
8
Published on 05 Nov 2018 / In Wiadomości i Polityka

W niecodziennej scenerii i w innych okolicznościach. Studio Polaków zawitało na salę Sądu Okręgowego w Krakowie, gdzie Sebastian Nadolski nadal walczy o odzyskanie swojego bezprawnie odebranego synka Fabianka.

Studio Polaków program Prawdy prowadzony przez Mirosława Arak ze Stowarzyszenia Polacy Słowianie Patrioci oraz Sebastiana Nadolskiego z Narodowego Frontu Ojców.

W Polsce, Ojczyźnie nas Słowian Polachów, jeden człowiek, osoba w roli sędziego jest w stanie zniszczyć, rozbić całe rodziny, odebrać człowiekowi niezbywalną mu wolność dla własnego lub osób trzecich interesu.
W ostatnich latach bardzo "modnym" zjawiskiem w sądach rodzinnych jest zjawisko odbierania rodzicom ich dzieci, a w szczególności chłopców ojcom.

Postanowiliśmy, że zaczniemy takie sprawy nagłaśniać bo żadne inne media swojego czasu na to poświęcić nie chcą.
Narodowy Front Ojców od kilku lat pomaga młodym małżeństwom w udaremnianiu odbioru im ich pociech lecz o tym nie usłyszymy nigdzie.
Zrywamy zmowę milczenia!


Jak większość z państwa zdaje sobie sprawę, do produkcji takich materiałów jakie znajdują się u nas, potrzebne są również pieniądze.

Dotychczas finansujemy wszystko z własnych środków, ale istnieje możliwość wykorzystania platformy YouTube do częściowego zaspokojenia potrzeb za pomocą reklam.
Do tego potrzebujemy waszego wsparcia.

W momencie kiedy osiągniemy wymagany limit 1000 subskrybentów, kanał Studio Polaków będzie partnerem handlowym dla YouTube, co umożliwi nam choć odrobinę pokryć koszty jakie ponosimy na szerzenie informacji jakich raczej w telewizji publicznej nie zobaczymy.

STUDIO POLAKÓW to kanał pokazujący nasze polskie życie i sytuacje w kraju dokładnie takimi jakie są. Potrzebujemy Waszego wsparcia i dlatego prosimy o darowizny na dalszy rozwój i prowadzenie naszej działalności w imieniu PRAWDY. Potrzeby na profesjonalne poprowadzenie kanału są duże. Zaczynając od dobrego sprzętu, a kończąc na paliwie do auta by móc przemieszczać się po kraju.

Otrzymaliśmy już lokal o powierzchni ponad 140m2, który potrzebuje remontu. Planujemy stworzenie studia podobnego do Studio Polska, ale tam nie będziemy nikomu odbierać mikrofonu albo urywać jego wypowiedzi.

Przyszedł czas, abyśmy sami stworzyli telewizję o jakiej dotychczas mogliśmy tylko sobie pomarzyć.

Jeśli zależy Wam tak samo na prawdzie i walce z zakłamanym światem to prosimy o wasze wsparcie.

Konto naszego Stowarzyszenia Polacy Słowianie Patrioci

ALIOR BANK
SWIFT: ALBPPLPWXXX
PL97 2490 0005 0000 4530 7771 3475 z dopiskiem STUDIO POLAKÓW

Pokaż więcej
Komentarze na Pejsa

Następne