TelewizjaWolnychPolakow
TelewizjaWolnychPolakow - 1273 Obejrzeń
0
1273 Obejrzeń
Opublikowany 21 May 2018 / In Wiadomości i Polityka

Kamil Chaber dał się poznać opinii publicznej w programie TVN Uwaga jako obrońca uciemiężonych bitych kobiet. Wówczas kłamliwie pomawiał inne osoby o stosowanie przemocy domowej. Jak się okazuje, sam od niej nie stronił w swoim domowym zaciszu.
Kamil Chaber jest sprawcą napaści na rodzinę czteroletniego chłopca na prywatnej posesji, podczas której to napaści spryskano gazem dziecko. Tego bandyckiego czynu dokonał wraz z prywatnymi detektywami (byłym ZOMO-wcem Andrzejem Mętel i jego synem Pawłem Mętel) oraz dziennikarkami TVN-u (Monika Nawrot-Górska i Anna Rubaj).
Kamil chaber jest dumny ze swojego postępowania, oraz na antenie TVN połączył swoje siły razem z pseudodetektywem Krzysztofem Rutkowskim.
Kamil chaber przedrzeźniał walczącego z kłastwem dziennikarza, na konferencji prasowej Krzysztofa Rutkowskiego (dwukrotnie karanego byłego ZOMOwca), po czym usunął się z kadru: https://www.youtube.com/watch?....v=SK_ltg91JPQ Zap do obejrzenia materiału filmowego uwidaczniającego przemoc domową stosowaną przez kamila chabera.

Pokaż Więcej
Komentarze - 0

Nie znaleziono komentarzy
FacebookKomentarze