POLSKIE MEDIA POLFEJS.PL POLSKATUBA.PL GADUCZAT.PL
Polfejs Polska
Polfejs Polska 21 Dec 2018
23

Następne

Zabójcze mikrofale WiFi❗ Wyłącz WiFi❗.mp4
21 Feb 2019
Zabójcze mikrofale WiFi❗ Wyłącz WiFi❗.mp4
Jasnastronamocyinfo · 8 Wejścia

Alarm. Zabójcze drony coraz bardziej przerażają.

132 Wejścia

Ostatnio pojawił się materiał pokazujący nowe możliwości dronów. Miniaturyzacja staje się faktem. Kompleks militarny zaciera ręce.

Drony wojskowe na usługach USA (m.in kupione przez Polskę tj. model bojowy Warmate.) są duże, zamaszyste i sterowane ze specialnych "kontenerów obsługowych" obsadzonych peronelem. Stosuje sie je do zwiadu ale z coraz wiekszym rozmachem do działań militarnych, jak np. w Pakistanie, Iraku, Libii i cholera wie gdzie jeszcze.

Przypomnę, że już w 2013 roku pisałem o miniaturyzacji dronów wykorzystywanych do inwigilowania. Szpiegowanie pod maskowaniem owadów- to dopiero inowacja. Sama jakośc tej miniaturyzacji w celach rozpoznania/inwgilowania robił wrażenie.

Owady na usługach rządu. Nowoczesne szpiegowanie.
https://ripsonar.wordpress.com..../2013/07/04/owady-na

Obecnie drony nadają nowy kierunek działań prowadzonej nowoczesnej wojny i rozpoznania. Wojna w Syrii, czy nawet na Ukrainie pokazuje dobitnie stosowanie trego typu rozwiązań.

Ale jeżeli wyrzucić obsługę, zminiaturyzować gabaryty, dołożyć broń by sam był bronią, oddać pod kontrolę sztucznej ineligencji , a na koniec zamienić takie "zabawki" w rój i po prostu zaprogramować żywy cel dzięki technologi rozpoznawania twarzy (wykorzystując przy tym chociażby spoleczności internetowe jako bazy profilowe populacji) to czyż taka broń nie jest przerażająca?

Szaleństwo technologii staje sie faktem. A to tylko drony...

Ripsonar

Pokaż więcej

Komentarze na Pejsa

Następne

Zabójcze mikrofale WiFi❗ Wyłącz WiFi❗.mp4
21 Feb 2019
Zabójcze mikrofale WiFi❗ Wyłącz WiFi❗.mp4
Jasnastronamocyinfo · 8 Wejścia